Netsensei

Much Ado About Nothing

Gesnuffel bij de vuilbakken

Ik heb het rendier kunnen verjagen van mijn laptop. Nu zit hij zo’n beetje te mokken voor de TV. Naar Kris Dusjosjo die bij Mark Uyterhoeven op de schoot zit in de Laatste Show. Tijd om even wat rond te snuffelen wat ik zoal aan mij voor bij heb laten gaan. Heel wat blijkbaar.

  1. Google is begonnen met een statistiekjesding dat niet al te goed werkt.

  2. Ik ben zonder het weten één van de 50 uitverkorenen die genomineerd werd voor de prestigieuze Site Van Het Jaar ™ award (categorie “blog sites”) van Clickx magazine. Ik had willen stemmen, maar ik zag het niet zitten om nog maar eens mijn persoonsgegevens daarvoor op te geven. Zelfs al was het voor één of andere wedstrijd. Ik zit al in genoeg databanken. Thank-joe-verie-mutsj!

  3. Dominiek is terug! Hoezee!

Verder kan ik jullie vertellen dat mijn blogdieet best wel deugd gedaan heeft. De klad zat er wat in bij mijzelf en dan helpt het even stoom af te blazen.

“MOOOOOSE!!”

Ja, ja! Ik veronderstel dat mijn rendier een naam zal moeten hebben als ie hier toch intrekt en computers begint in te palmen. Iemand een suggestie…?

MoOoOoOse!!

![Moose!][1]

Wel, ik ben terug uit Finland. Vier dagen klappertanden en vergaderen over audiovisuele archieven even buiten Helsinki. Mooi land. De natuur mag er wezen! Veel dennenbomen en meren. Eigenlijk best wel rustgevend. Helsinki is dan weer een absolute winkelstad. Niet veel groter dan een postzegel maar elke straat meet er zich het aura van de Meir aan. Marimekko, Stockmann en meer van dat fraais. De ene winkel nog trendy-er en kleurrijker dan de andere.

Maar écht alleen ben ik niet teruggekomen. Toen ik mijn rugzak opendeed sprong daar een bruin bol met een gewei op mij af. “MoOoOoOse!!” ging het. Een rendier! En dan nog eentje dat hoogstwaarschijnlijk verwant is met dat van George! Kijk-eens-aan. “MoOoOoOose!”, bleef het rendier goedkeurend doordreunen. En voor ik het goed en wel doorhad, had ie zich gesetlled in mijn studio. Zonder ommehaal zomaar mijn laptop inpalmen!

Moose

Mailtjes sturen naar zijn familie in Het Hoge Noorden waarschijnlijk.

“MoOoOoOoOoOoOse!!”

Duidelijk een blijvertje.

’t Is maar om te zeggen

Dat ik bijna terug ben…

Break

Ik ben tijdelijk op blogdieet. Herbronnen, andere katten geselen en zo.

Toedel-oe!

links for 2005-10-28

  • <div class="delicious-extended">
      Volume Three
    </div>
    
    <div class="delicious-tags">
      (tags: <a href="http://del.icio.us/netsensei/humor">humor</a> <a href="http://del.icio.us/netsensei/advertising">advertising</a>)
    </div>
    
  • <div class="delicious-tags">
      (tags: <a href="http://del.icio.us/netsensei/humor">humor</a> <a href="http://del.icio.us/netsensei/photography">photography</a>)
    </div>
    

Armoezaaier

Aangezien iedereen zich met dit prulletje bezigt…


My blog is worth $9,597.18.
How much is your blog worth?

PS: ze hadden toch op zijn minst het alt attribuut kunnen gebruiken voor de afbeeldingen.

Staking

Ze mogen dat nog doen, staken. We zijn hier maar een beperkt aantal om het fort te bewaken. Voornamelijk dan de consulenten. Lekker rustig en gezellig. Pralines snoepen en met Coldplay op de achtergrond wat voort pleuren. Geen geloop om mensen met computerproblemen te depanneren. Kortom, een moment om rustig door te werken. Zolang de trein vanavond huiswaarts rijdt, ga je mij niet horen klagen! En dat is direct ook mijn grootste bezwaar tegen stakingen: dat er nauwelijks een minimumdienstverlening wordt voorzien.

Soit, ik geniet vandaag even van de kalmte vooraleer mijn extra-extra lang weekend (5 dagen) aan te vatten.

links for 2005-10-27

  • <div class="delicious-tags">
      (tags: <a href="http://del.icio.us/netsensei/literatuur">literatuur</a>)
    </div>
    
  • <div class="delicious-tags">
      (tags: <a href="http://del.icio.us/netsensei/apple">apple</a> <a href="http://del.icio.us/netsensei/os">os</a> <a href="http://del.icio.us/netsensei/technology">technology</a>)
    </div>
    
  • <div class="delicious-tags">
      (tags: <a href="http://del.icio.us/netsensei/apple">apple</a> <a href="http://del.icio.us/netsensei/widgets">widgets</a>)
    </div>
    

Dedju!

Een van mijn gordijnen is naar beneden gedonderd. Blijkbaar is de muur niet zo ideaal om er een deftig gaatje in te boren. De haak die de rail op zijn plaats heeft het gewoon begegeven. Damn!

Koud spel

Gisterenavond. Sportpaleis. __Coldplay op de bühne. Een garantie voor een geslaagde avond. Het spektakel mocht er wezen. Chris Martin en zijn compagnons brachten een mix van oud en nieuw. Songs uit hun laatste album en hun eerste. Ze begonnen sterk met openers Square One en The Speed of Sound. Het midden van de show werd dan weer wat intiemer met onder andere ‘Till Kingdom Come en Beautiful World. Ze sloten af met Clocks en bisnummers Fix You en In My Place. Het volledig uitverkochte Sportpaleis zelf leek te ontploffen. Bij de reactie op de intro van Yellow liet Chris Martin zich ontvallen “Guess we choose the right song”. Ook visueel was het een hele show met alles erop en eraan. Tot en met reuzeballonnen die uit de nok van de zaal in het publiek werden gedropt. Ook op het podium amuseerden ze zich te pletter. Kortom, een geslaagde avond!

O ja, in het voorprogramma speelde Goldfrapp. Te mijden als de pest zou ik zo zeggen. Zweverig gedoe gecombineerd met diepe bassen. En een groep die in een retro jaren ’80 kledij was gestoken. Zo niet mijn ding…

« Vorige blogposts Pagina 231 van 245 pagina's Volgende blogposts »